bailey.

Infromatika.

13. března 2012 v 8:40 | bailey.
Jsem ve škole na první hodině a vedle mě sedí Cookie (: Obě píšem článek na blog. Informatika mě celkem baví, ale jenom protože jí celou prosedim na fejsu nebo jinde kde nemam co dělat.. Ten obrázek je skvělej a ten svetr se mi líbí ♥
Asi dostanu pětky ze všeho co děláme. Dnezka si to zkusim doma dohnat a pak mu to pošlu na mail.Nevim jestli sem tu už psala jakej blog mám teď. mylifebegin.blog.cz
Učitel furt chodí okolo a kontroluje co děláme. Nesnášim ho, úchyla posranýho. Je hnusnej jak prasečí prdel (vim, že urážim prasečí prdele, on je hnusnější). A myslí si jak je cool když nosí mikinu opd čínanů co vypadá jak bejsbolka. Za chvíli končí hodina tak asi budu muset přestat psát// Stejně píšu samý kecy :DD Pfffff.
Deddy vůbec nepíše, jeho to nebaví// To je na nic, pak to nejsou miňomky.
Hej tak takovej kratší článek no. čůůs))
bailey

hey you.

1. března 2012 v 21:54
héj, lidi, já sem tu :D
a na blogu proběhlo pár změn. kous psala, že neodejde, pak odešla a ted doufám, že se zase vrátí (: tak ještě uvidíme. no. pak sem změnila design a vymazala všechny affs, až na jednu holku. Terku. kterou můžete vidět v affs ;D jediná tu s náma zůstala až do teď. děkujeme ! :')no a pak máme ještě jiný přezdivky, až a kous ta si jí ještě změní, asi.
dneska byl tak super den s kous ♥ jéjéje. a zejtra půjdem ještě s jednou holkou ven a kous u mě možná pak bude spát, prostě uáá ♥ ale ted už dobrou (:

Pro Kous^^

5. února 2012 v 20:19 | Mouse^^
don't copy !
Ták. Nudila jsem se a napadlo mě tohle. I love you so much ♥
Mouse

Kdo ? Ona ♥

17. ledna 2012 v 21:10 | Mouse^^
Jedu na rychlo ! Tohle je moje odpověď na Kousiin^^ článek s nadpisem co mam v nadpisu.
Ou Kájo ! Ty seš tak dokonalej človíček, víš to ? ♥ Ouse^^ ten článek ještě vlastně nečet, musím mu ho dát přečíst :O Miluju tě nejlepší kámoško ♥ Kejmo, tebe se jen tak nevzdám ! Hahá, po těch letech a po těch všech zážitcích ?! Ani omylem ! A hlavně už ne kvůli nákýmu klukovi ! A už vůbec ne kvůli ňákýmu jako byl on :X Nesnášim když se trápíš ! Vždycky je to tak, že se trápím s tebou ! Nikdy v tom nebudeš sama kejmo,)♥ Můžeš se mi svěřit se vším a víš, že já se ti nebudu smát a pomůžu ti ! Víš co pomáhá nejvíc mě ? Tvoje objetí ! Stačí jedno obětí, vědomí že mám tebe ! A hned mi je líp ♥ Nechápu lidi, který proti tobě můžou něco mít. A nikdy chápat nebudu. My se známe navzájem tak dobře ! Napadají nás stejný věci, vždycky řeknem upe to samý na stejno. Víme co má ta druhá ráda. Kdo jí štve. Můžeme věřit sobě navzájem aniž by jsme se báli, že to ta druhá někomu řekne ! Miluju naše přátelství ! Miluju tebe ♥
Mouse^^

Kous^^ a věci co mě s ní spojují.

28. prosince 2011 v 15:39 | Mouse^^
ehm.. jo, to je moje nástěnka. ale tady nejde o mojí nástěnku, ale o to co je na ní. jyou to samý věci, který kdybych ztratila tak bych si to za boha neodpustila. ehm. sou to věci od Kous^^ Tenhle článek bude věnovaný věcem co mě s ní spojují. A že toho je. Takže.. jdem na seznam:
  • Všechny věci na nástěnce.
  • Dopísky.
  • Polštářky
  • Sluchátka.
  • Medvídek.
  • Červená obálka.
  • Laky na nehty.
  • Trička.
  • Monty.
  • Deníček.. dočasně.
No.. a to je asi tak všechno. Snad jsem na nic nezapoměla. Jo.. pod perexem pak budou fotky některech těch věcí.
Teďkon se z Kous^^ trochu.. ehm 'trochu' hádáme. Má ráda hádky, já se zase víc nakloňuju tomu otevřeně si o věcech promluvit. Tak, ale .. protiklady se přitahují ne?,))♥ Ale to sem nebudu tahat, jenom jsem chtěla říct, že taky s blogem nekončím. Když jsem Kous^^ psala, že už je to docela na nic, protože sem nepíše Ouse^^ (vždycky se ho snažím dokopat a on, že ne.) tak jsem to brala spíšjako nabídku. Nevěděla jsem proč neodepsala, ale dál sme to nerozebírali. Takže -> JÁ s tímhle blogem NEkončím.
Tak a teď přejdu a výzam jednotlivých věcí. A to už bude spolu s fotkama pod perexem.

Jenom pro ní!♥

28. listopadu 2011 v 19:49 | Mouse^^

OH!

Vzpomínky…. Projížděla sem si starý zprávy a narazila jsem a naše hádky, usmiřování, další hádky a další usmiřování. V jednu chvíli se mi chtělo brečet a chvíli a na to sem měla chuť běžet za tebou až domů, pořádně tě obejmout a už nepustit.Protože v tu chvíli sem si uvědomila, jak silný naše přátelství je. Sice se pohádáme a i když je to hodně dlouhá hádka tak se k sobě zase vrátíme a sme zas nejlepší kámošky (většinou je to tak, že jsme pořád byli, ale neřekli sme si to). Snašíme náladový dny tý druhý a vždycky si podáme pomocnou ruku. Sou dny kdy si říkám jak strašně neupřímný aše přátelství je a až dneska mi došlo, že je to přesně naopak. Neexistuje dokonalý přátelství, a ani to naše není dokonalý, ale nám stačí to co máme - jedna druhou. Vzpomínáš si na ten den jak sem se v šetně rafla s Anetou a pak utekla ven? O pár dní pozdějc si mi řekla, že si jí řekla ,,Děláš si ze mě prdel?" (nebo tak něco, já si to přesně nepamatuju) a já se v tu chvíli málem rozbrečela, protože si se mě zastala. Neignorovala si co se právě stalo a ani ses na mě povzbudivě neusmála, jednoduše ses mě zastala a to pravý kámošky dělaj. Někdy mě štve, že mi neříkáš všechno protože chci aby sme si říkali všechno a byly k sobě upřímný, prostě jako ve filmu. Jenomže život není film. Život je prostě život a mě se líbí jak to je. Další vzpomínka. Pamatuješ jak ti o prázdninách Tereza napsala, že evíš co chceš? Ty si jí na to odpověděla uplně klidně a pak si mi to poslala:

(úryvek) Chci přesně to co chtěj ostatní,chci rodinu,která mě ude mít ráda,chci poznat pravou lásku,chci mít pravý přátele....chci toho tolik?? Dobrá Míšu jsem pomlouvala a jeden čas mi lezla na nervy,ale pořád jsem jí měla ráda...měla...nejde jen tak říct o nejlepší kamarádce,že jí nemam ráda...říct možná jo,ale cejtit to tak ne!...a vim co chci...chci Míšu jako kamarádku...sice my trvalo hodně dlouho než jsem došla k závěru,al došla jsem k němu..Míša je součást mího dětství...jsme nejky kamarádky už od první třídy a já přece nezahodim přátelství jako j tohle...Mam Míšu fakt ráda,jako nejlepší kamarádku....víš ted jsem se sní začala bavit a zjistila jsem,že mi řikala,že jsem její bff a přitom to samý řikala i Martině,ale ujasnilo se to...ale mezi tou chvíli než se to ujasnilo jsem měla nervy v prdeli,nemohla jsem usnou a pořád jsem nad tim přemejšlela...a nenechám si to zkazit od někoho kdo v jednu chvíli nemá komu kecat do života tak kcá do života mě!!

(2) Hele byla jsem super kamarádka s Míšou...tu sem sice pomlouvala,ale pořád jsem ji měla ráda...aspon na tolik aby mě to přimělo se k ní vrátit...a fakt mi chybělo naše přátelství...

Tyhle části mě fakticky dostaly a doufam, že ti nevadí, že sem to sem dala. Je to minulost(ale i přítomnost). To sou věci který mě chytli za srdce. Pak sou tu všechny ty vzpomínky z prázdnin, chaty, chalupy atd. Ty sme si všechny neskutečně užily! Jak sme předstírali že ta flaška je V. a upe sme s tim třískali o postel, nebo jen růžová to může být… (silvestr, myslim), všechno to focení, Panský a naprostá prdel z něho, ta FLAŠKA ! a spousta, spooooooousta dalších vzpomínek!

Tohle, to všechno co sme spolu prožily.. toho nikdy nebudu litovat! I kdyby sme se pohádali a život a na smrt tak ty budeš vždycky ta nejlepší kámoška kterou jsem měla! Mám tě strašě moc ráda Kájo!♥

Och! Díky, díky díky!

17. listopadu 2011 v 10:19 | Mouse^^

HELLO!!

(myslím, že tam má být surprises.)
Tohle jsem vážně nečekala! Včerejší návštěvnost? 63! To mi opravdu vyrazilo dech! Děkuju všem co chodí na náš blog!
Dneska mám nějak takovej smíšenej den... Nemám se dobře ale ani špatně, jediný co vim je že se šíleě těšim na odpoledne na rozbřésk! I♥it! Ale na to je ještě dost času... uuuf. No tak já du něco dělat, pá =)
Mouse

Bisexualita.. A co jako? Téma týdne.

16. listopadu 2011 v 21:50 | Mouse^^

A co jako? Problém?

Nechápu proč jsou bisexuálové (stejě jako gayové a lezbičky) odsuzováni. Vždyť jsou to pořád normální lidi
jenom prostě mají jiný vkus ohledně vztahů (nebo jak to říct)! Lidi sou prostě svině a pošpiněj všecho co můžou a tak už to je. Myslím, že bisexuálové co se nestydí za jejich orientaci (zase stejně jako homosexuálové) a ebojí se to přizat jsou
hodně odvážý a silný lidi! Na to to otevřeně přiznat je potřeba hodně odvahy, protože v dnešní době lidi kecaj p**oviny aniž by se zamysleli sami nad sebou. Styďte se! Vy co pomlouváte a posmíváte se ostatím ať už jsou jakýkoliv!
Všem může být ukradený jak se chovají ostatní;] Neni to váš život;]
________________________________________________________________________________________________________________
A co jako že je to trapnej článek?! Aspoň sem něco napsala =DD
Mouse^^

Sorry, sorry, omlouváám sééé =D

16. listopadu 2011 v 21:30 | Mouse^^

HI!

Uplně na začátek se omlouvám, že jsem se tak strašně moc dlouho neozvala, ale mám zaracha a pc který ještě pořád trvá, takže tu asi často nebudu, ale když už se tu stavím tak si alespoň dám a článku záležet :] A navíc většinou chodím hlavně na svůj druhej blog, místo abych se stavila tady takže za to se taky omlouvám. Jinak jak se máte? Já si život bez internetu celkem užívám, alespoň nesedím celej den na prdeli nebo neležim v posteli s notebookem. Zítra jdeme s holkama ze třídy (což je samozdřejmě taky Kous^^) na Rozbřesk! Měly sme to s Kájou (alá Kous^^) v plánu už dneska o půlnoci, ale mamka by mě tamtak pozdě samotou nepustila a ona nemůže=/ Ale jsem ráda, že jdu aspoň zítra, strašě moc se těšíííím! :] Dneska jsme si šli koupit lístky. Ale ještě nejsme ani domluvený v kolik a kde se sejdem a to už je to zítra. Mimochodem zejtra máme volno protože.. stáátní sváátéék!=P Huhuhuuuu!=] Jo a ještě k tomu obrázku: To je stráášě sladkýýý ^^ Ňuňůůůů!

Very nice photos and citations.

24. září 2011 v 21:32 | Mouse^^
♀: mám chuť na niečo sladké :)
♂: idem ti kúpiť čokoládu? :)
♀: mám chuť na teba :) :*
Ona: Čo robíš zajtra ?
On: Mám rande s tou najkrajšou babou na svete :)
Ona: Aha , tak si to užite :/
On: Ok, o 7 prídem pre teba :*
♥...Tanec odhaluje tajomno, ktoré hudba skrýva...♥
Chlapec: Ako jej mám povedať,že ju ľúbim ?
Dievča: Proste jej to povedz.
Chlapec: Dobre,môžem si to vyskúšať na tebe ?
Dievča: Samozrejme.
Chlapec: Ľúbim ťa.
Dievča, Ja teba tiež .. No a teraz bež a povedz jej to.
Chlapec: Práve som to urobil. ♥♥
Mouse^^

Animace mé tvorby/ One Direction

11. září 2011 v 13:59 | Mouse^^
Animace jsou z klipu What Makes You Beatiful =))
!!!!!!!!!!!KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!!!!!!!!!

Depka..

5. září 2011 v 18:11 | Mouse^^
WARNING!!!!
Pokud nechcete 1. se pozvracet, 2. zkazit si den tak nečtěte.
________________________________________________________________________________________________
Tenhle článek tak trochu navazuje na předchozí... Nepřála bych vám mě ted vydět, to by ste se mě lekli. Hmm, ale tak je to asi furt. Na dveřích od mýho pokoje by mělo stát: ,,Pozor, puberťák s depkou nepřibližovat se do vzdálenosti deseti metrů... "
Bože, já jenom doufam, že se nebude opakovat minulej rok. To bych už vážně nepřežila. Vážne, to se radši zabiju. Přepředchozí článek sem psala o přátelství.. bože!!! Kéž by se obešlo bez hádek.. až někdo najde nákou hádku kterou bych já neobrečela tak se ozvěte. Já jí totiž neznam. Bože, snad tohle nebude nikdo číst. Jo, ted si řekneš proboha tak proč to sem dáváš ty píčo když bechceš aby to nikdo čet. Jo! Přesně tak protože sem píča. No fááájn, ted se mi ještě někdo snaží nabourat na FB!!! Děte do prdele všichni!!
PlačícíPlačící Jo dělam ze sebe chudinku a co????
Mouse^^..

Hmmmm... dnešek?

5. září 2011 v 17:50 | Mouse^^
Nezdá se vám, že je divný jak snadno může člověk přenést svojí blbou náladu na druhého? Dneska byl celkem fajn den.. byla sem u zubařky (o tom víc zítra) a mam nový boty (který sou podle Kous^^ hnusný...), fotku sem dám zítra. Pak sem přišla domů , uvařila si oběd a zasedla k pc.. Chvíli sem čekala až příjde Kous^^ ale pak sem čekání vzdala.. nakonec nepřišla. Napsala sem jí a pak sme si začali psát ještě úřes Fb. A teď mám náladu zas na hovno a rozmazaný oči (viz. první věta). Že já sem taková citlivka...
Mouse^^

Píšu na téma: Přátelství

4. září 2011 v 14:00 | Mouse^^
Ahoj,ahoj
tákže, jsem tu s prvním článkem na téma. Přátelství. Hned na začátku upozornuji že už jsem články na téma dlouho nepsala tak se snad neunudíte k smrti;)
___________________________________________________________________________________________________
Proč jsem si vybrala zrovna tohle téma: To je jednoduché... Protože patřím mezi facebookaře a když mám volnou chvíli tak zasednu k facebooku tak si všímám, že někteří mají na facebooku třeba přes 4ooo přátel.. ale pochybuji, že se vůbec znají a jsou přáteli.. ale v tom budu pokračovat v článku.
Už jsem někdy podobný článek psala: Ano, na téma týdne zhruba před rokem ... nepatří zrovna mezi články, které se mi povedly..=D (Najdete ho ZDE)
Moje spokojenost s článkem: 1o% ze 1oo ;P
____________________________________________________________________________________________________________________Přátelství je jedna z věcí které je nutno si cenit.. pokud si jí ceníte málo zahyne .. pokud moc tak vás opustí, jak si ho tedy udržet ? Budte sami sebou=))
Přátelství si nemůžete získat hned první den co dotyčnou osobu potkáte. Jo, jasně osud atd. atd. blablabla.. BLBOST! Na tohle já nevěřím, nemůžu přece oslovit hned první osobu co potkám a zeptat se jí, heej nechceš být moje nejlepší kámoška? To prostě nejde. Jedna osoba (říkejme jí třeba Petra) se seznámila s dívkou (např. Anna) a hned první den spolu šli ven a už jsou skoro nejlepší kamarádky. Možná si hned padly do oka, ale já prostě musím člověka lépe poznat než mu začnou důvěřovat. Takže pokračujeme, jak to podle mě dopadne: Petra dává přátelství moc najevo, budou si spolu psát, denně spolu chodit ven, fotit se spolu, ale najednou jim to příjde už moc nudné... a tak asi po měsíci se začnou čím dál tím víc stranit. Jo, je to jen moje teorie .. prostě blbost =P
Výsledek: Kromě toho, že píšu příšerný články jsme došli k tomu, že přátelství je víc než lowískující statusy na facebooku a první den. Klidně si věřte na osud... já si budu dál stát za svým názorem=D

Mouse^^/Rozcestník

2. září 2011 v 14:40
» MOJE BLÁBOLY / Když se mi v hlavě rozsvítí žárovka;)
» FOTOALBUM / Aneb když se rozhodnu něco vyfotit..
» VIDEA / Protože mám kameru
» KRESLÍM / čmárám, čmáram na papír
» ČLÁNKY NA TÉMA / Protože na mě písmenka na klávesnici furt řvou ať něco napíšu
» NA TÉMA TÝDNE / Když nemůžu vymyslet svoje téma
» GRAPHICS / Protože i nuda dělá zázraky=D
 
 

Reklama