Píšu na téma: Přátelství

4. září 2011 v 14:00 | Mouse^^ |  bailey.
Ahoj,ahoj
tákže, jsem tu s prvním článkem na téma. Přátelství. Hned na začátku upozornuji že už jsem články na téma dlouho nepsala tak se snad neunudíte k smrti;)
___________________________________________________________________________________________________
Proč jsem si vybrala zrovna tohle téma: To je jednoduché... Protože patřím mezi facebookaře a když mám volnou chvíli tak zasednu k facebooku tak si všímám, že někteří mají na facebooku třeba přes 4ooo přátel.. ale pochybuji, že se vůbec znají a jsou přáteli.. ale v tom budu pokračovat v článku.
Už jsem někdy podobný článek psala: Ano, na téma týdne zhruba před rokem ... nepatří zrovna mezi články, které se mi povedly..=D (Najdete ho ZDE)
Moje spokojenost s článkem: 1o% ze 1oo ;P
____________________________________________________________________________________________________________________Přátelství je jedna z věcí které je nutno si cenit.. pokud si jí ceníte málo zahyne .. pokud moc tak vás opustí, jak si ho tedy udržet ? Budte sami sebou=))
Přátelství si nemůžete získat hned první den co dotyčnou osobu potkáte. Jo, jasně osud atd. atd. blablabla.. BLBOST! Na tohle já nevěřím, nemůžu přece oslovit hned první osobu co potkám a zeptat se jí, heej nechceš být moje nejlepší kámoška? To prostě nejde. Jedna osoba (říkejme jí třeba Petra) se seznámila s dívkou (např. Anna) a hned první den spolu šli ven a už jsou skoro nejlepší kamarádky. Možná si hned padly do oka, ale já prostě musím člověka lépe poznat než mu začnou důvěřovat. Takže pokračujeme, jak to podle mě dopadne: Petra dává přátelství moc najevo, budou si spolu psát, denně spolu chodit ven, fotit se spolu, ale najednou jim to příjde už moc nudné... a tak asi po měsíci se začnou čím dál tím víc stranit. Jo, je to jen moje teorie .. prostě blbost =P
Výsledek: Kromě toho, že píšu příšerný články jsme došli k tomu, že přátelství je víc než lowískující statusy na facebooku a první den. Klidně si věřte na osud... já si budu dál stát za svým názorem=D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 minomky minomky | 4. září 2011 v 14:33 | Reagovat

Nejsou to nesmysli ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama